Také si kladete otázku, jak napsat svůj životopis, aby zaujal a obdrželi jste vysněné pozvání na přijímací pohovor? Nemůžete se zorientovat v množství vzorů životopisů, které jste našli na internetu? Nevíte, jak zformulovat informace o dosavadní praxi nebo zda vzor životopisu, který jste si vybrali, je ten správný?

Odpovědi na Vaše otázky získáte na našich kurzech pro uchazeče o zaměstnání nebo při osobní konzultaci svého životopisu s našim personalistou.

  • Pomůžeme Vám zorientovat se v množství dostupných informací na internetu i v literatuře.
  • Seznámíme Vás s „módními trendy“ v této oblasti.
  • Poradíme Vám, jak má vypadat správný životopis a co má obsahovat. Které informace v něm uvést a které informace raději nezmiňovat.
  • Upravíme Váš životopis tak, aby obsahoval vše co má obsahovat a pomohl Vám získat pozvání na přijímací pohovor.
  • Vytvoříme životopis společně s Vámi, aby dokonale vypovídal o Vaší profesní historii.

Nabízíme Vám ZDARMA několik rad, které Vám pomohou při tvorbě životopisu…..

  • Mohu vás ubezpečit, že kvalitní životopis se obejde bez módních výstřelků a vychytávek. Je však nutné dodržet několik zásad a zamezit pravopisným chybám.
  • V první řadě je nutné si uvědomit, že životopis  je prezentace vaší profesní historie, tedy toho, co jste absolvovali, jaké jste získali zkušenosti a dovednosti a co může váš potencionální zaměstnavatel očekávat, že již znáte. Ať už zvolíte jakoukoliv podobu tohoto dokumentu, uvědomte si, že je to vaše vizitka. Informace, které uvádíte, by rozhodně měly být pravdivé. Výhodou ovšem je, že je pouze na vás, zda je uvedete. Dokonce i vhodně uvedená negativní informace může být nakonec ve váš prospěch. Je ale nutné si uvědomit, čeho chci dosáhnout. Chci získat pouze práci?? nebo místo u konkrétního zaměstnavatele (firmy)?? V tomto případě je nutné si o pracovní pozici něco zjistit a životopis vytvořit tak, aby se v něm nacházelo co nejvíce informací o dovednostech a schopnostech získaných v tomto oboru.
  • Obecně můžeme informace uváděné v životopise rozdělit na podstatné a nepodstatné. Těch podstatných vždy uvádíme co nejvíce. Sdělujeme jimi „co umíme“. Ty nepodstatné nemusejí na životopise vůbec být a určitě nám nepomohou získat vysněné zaměstnání. Nejsou totiž rozhodující při výběru uchazeče. Patří zde např. informace o našich zájmech, zálibách, koníčcích, rodině, apod.

Které informace jsou ty podstatné?….. Odpovědi na Vaše otázky a bližší informace o pravidlech, která je nutná dodržet při tvorbě životopisu se dozvíte na kurzech Jak na přijímací pohovor, které naleznete v naší nabídce kurzů nebo při osobní konzultaci s personalistou.

Využít můžete i naší služby korekce životopisu e-mailem. Opravený životopis Vám zašleme zpět v co nejkratší době (nejdéle však do 24 hod. od obdržení Vašeho požadavku a platby za službu).