Každý uchazeč o zaměstnání touží po tom, aby budoucího zaměstnavatele co nejvíce zaujal a zanechal ten nejlepší dojem. Co nejvhodnějšího si na pohovor obléci? Jaké zvolit barvy? Jak být dokonale sladěn a nedopustit se módních prohřešků?

Tyto a další otázky týkající se zevnějšku řeší snad všichni uchazeči. Muži i ženy.

V rámci kurzu Jak na přijímací pohovor 1 jsme se rozhodli, doplnit poradenství o rady odborníka na image a stylistiku, který poradí nejen s vhodným oblečením na přijímací pohovor, ale také s celkovým vzhledem uchazeče.

Dozvíte se, čeho by jste se měli vyvarovat, na co nezapomenout a prostor bude také na otázky a odpovědi z této oblasti. Ženy se například dozví, jakou délku sukně zvolit, jak hluboký výstřih se hodí nebo zda je nutné mít lodičky s uzavřenou špičkou i když je horko k zalknutí. Muži získají informace k současných trendům a barvám obleků, košil i kravat.

IMAGE ale není jen o oblečení. Je o celkovém dojmu, který dotyčný po setkání zanechá. Je to vlastní prezentace a ta je velmi důležitá, pokud chcete na přijímacím pohovoru uspět.

Kurz Jak na přijímací pohovor + image je „prodlouženou verzí“ kurzu Jak na přijímací pohovor 1, která se zaměřuje na celkový vzhled uchazeče o zaměstnání.

 

Kurz je možné objednat i zvlášť jako individuální konzultaci (pod názvem Individuální konzultace – image a stylistika).

Délka kurzu: 4,5 hod.

Místo konání kurzu: Ostrava (školící centrum Business start)

Lektor kurzu: Bc. Karla Kopecká, Petra Kubajurová

 

Jak na přijímací pohovor + image