Poskytujeme komplexní personální poradenství uchazečům o zaměstnání.

  • Poradíme, jak napsat životopis nebo motivační dopis, aby zaměstnavatele zaujal a pozval uchazeče na přijímací pohovor.

Pokud spěcháte nebo nemáte možnost využít individuální konzultace nebo kurzu, kde se dozvíte více, můžete využít možnosti KOREKCE ŽIVOTOPISU E-MAILEM. Do 24 hodin Vám zašleme zpět opravený či vytvořený životopis nebo motivační dopis.

  • Připravíme Vás na přijímací pohovor.

Naše poradenství můžete využít prostřednictvím přípravného  KURZU nebo INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE.

  • Všechny přípravné a vzdělávací kurzy se uskutečňují v našem školícím centru Business start v Ostravě, na ulici Vítkovická 3299/3A (budova bývalého ÚAN).

Lektorem přípravných kurzů a individuálních konzultací pro uchazeče o zaměstnání je Bc. Karla Kopecká.

_DSC7099

 

 

 

 

 

 

  • Uchazečům nabízíme také možnost umístění do naši databáze uchazečů o zaměstnání, která může zvýšit jejich šanci získat vysněné zaměstnání. Umístění je ZDARMA.

Vzhledem k tomu, že se dlouhodobě zabýváme personálním poradenstvím a nábory zaměstnanců, obracejí se na nás společnosti s požadavky na obsazení různých pracovních pozic. Díky obsáhlé databázi můžeme rychle reagovat na jejich požadavky. Společnosti rádi využívají této možnosti.

Za své 19tileté praxe jsme se měli možnost setkat s velkým množstvím uchazečů o zaměstnání, a díky tomu jsme schopni odhalit chyby a nedostatky obvyklé u přijímacího pohovoru. Známe požadavky náborářů a víme, na co obvykle se uchazečů při pohovoru ptají, co chtějí slyšet a co ne.

Rádi se o své bohaté zkušenosti z praxe podělíme a ……připravíme Vás.

 

Naše prostory